KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Akvareller 1593216
nr 159 3216
Akvareller
2 st, förgyllda ramar
Utrop:
100 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 1 juli 2002
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr
550 kr
600 kr
700 kr
750 kr
800 kr
1.100 kr